HAKKIMIZDA

Gürfa Denizcilik, Gemi makine sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesini, sektöre kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmek adına “Gürfa Denizcilik Makina Onarım Yedek Parça İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.” adı altında İstanbul Tuzla’da 2011 yılında kurulmuştur.

Gemi makine, tadilat, onarım ve tamir ihtiyaçlarına hızlı ve kesin çözümler sunmayı hedef edinmiştir. İhtiyaç duyulan parçanın temini, gerek görüldüğü noktalar da parçaların imal edilmesi ve gelen talepler doğrultusunda projeler oluşturarak, eksiksiz teslim etmektedir. Vermiş olduğu kaliteli hizmetini İSO 9001 – İSO 14001 – OHSAS 18001 sertifikalandırmıştır.

Sektörde hizmet verdiği süre zarfınca bir çok projeye başarılı imzalar atarak, hizmet kalitesi ve prensipleri sayesinde GÜRFA DENİZCİLİK sektörünün güvenini kazanmıştır. Alanında uzman kadrosu, ihtiyaç duyulan parçaların imalatının yanın da sektörün ihtiyaç duyduğu eksikleri de değerlendirerek ürün geliştirme konusunda büyük adımlar atmıştır.

Tuzla tesisinde %100 yerli imalat olan “Havalı Marş Motoru” çalışmalarını tamamlamış olup ülkesi ve milleti için büyük bir başarıya imza atarak sektörüne büyük bir yenilik getirmiştir. Yakın tarihte satışı başlayan ürün ile müşterilerinin ürün tedariki konusunda bir ihtiyacına daha cevap vermiştir.

Gürfa Denizcilik alanında uzman kadrosu ile daima kaliteli ve güvenli çözüm ortağınız olarak büyümeye devam etmektedir.