Hakkımızda

Hakkımızda

advanced divider


GÜRFA DENİZCİLİK, Gemi makine sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesini, sektöre kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmek adına "GÜRFA DENİZCİLİK MAKİNA ONARIM YEDEK PARÇA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ." adı altında İstanbul Tuzla’da 2011 yılında kurulmuştur.

Gemi makine, tadilat, onarım ve tamir ihtiyaçlarına hızlı ve kesin çözümler sunmayı hedef edinmiştir. İhtiyaç duyulan parçanın temini, gerek görüldüğü noktalar da parçaların imal edilmesi ve gelen talepler doğrultusunda projeler oluşturarak, eksiksiz teslim etmektedir.

Vermiş olduğu kaliteli hizmetini İSO 9001 – İSO 14001 – OHSAS 18001 sertifikalandırmıştır.

Sektörde verdiği hizmeti süre zarfınca bir çok projeye başarılı imzalar atarak, hizmet kalitesi ve prensipleri sayesinde GÜRFA DENİZCİLİK sektörünün güvenini kazanmıştır.

Alanında uzman kadrosu, ihtiyaç duyulan parçaların imalatının yanın da sektörün ihtiyaç duyduğu eksikleri de değerlendirerek ürün geliştirme konusunda büyük adımlar atmıştır.

Tuzla tesisinde %100 yerli imalat olan “Havalı Marş Motoru” çalışmalarını tamamlamış olup ülkesi ve milleti için büyük bir başarıya imza atarak sektörüne büyük bir yenilik getirmiştir. Yakın tarihte satışı başlayan ürün ile müşterilerinin ürün tedariki konusunda bir ihtiyacına daha cevap vermiştir.

GÜRFA DENİZCİLİK Alanında uzman kadrosu ile daima kaliteli ve güvenli çözüm ortağınız olarak büyümeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

advanced divider

Deniz ulaştırma sektörünün teknolojik gelişmelerini dünya çapında yakından takip ederek, kendini geliştirmeyi hedef bilmiştir. Sürekli sunduğu hizmetinin kalitesini her geçen gün arttırarak taleplerinizin tümünü cevaplamak için çalışmalarını sürdürmektedir. GÜRFA DENİZCİLİK, ekibine alanında uzman personelleri dahil ederek büyümeye devam edecektir.

Misyonumuz

advanced divider

Açık denizde karşılaşılacak arıza ve risklerin bilincinde olan GÜRFA DENİZCİLİK, talepleriniz doğrultusun da başladığı her projeyi başından sonuna kadar titizlikle ele almaktadır. Kaliteli hizmet sunmak için müşteri memnuniyeti ve güvenlik esaslı çalışan GÜRFA DENİZCİLİK, sunmuş olduğu hizmetini zamanında teslim etmeyi sorumluluğu bilmiştir. Son kontrolleri, tamir ve montajı biten ürünlerin testlerini yaparak, karşılaşılacak risklerin önüne geçmektedir.